Westworld – będzie 3 sezon!

2 maja 2018 | Newsy

j

Dopiero co 22 kwietnia odbyła się premiera drugiego sezonu Westworld (Seria: The Door), a dziś już możemy ogłosić Wam, że będzie trzeci sezon. Oficjalne info sieć podała wczoraj.

Obecnie żadne daty nie są jeszcze znane. Ale biorąc pod uwagę przerwę między 1 a 2 sezonem, może to być nieco ponad rok (tamta przerwa trwała 16 miesięcy). HBO słynie z tego, że dość długo tworzy kolejne sezony, bo muszą one być najwyższej jakości.

 

Praca z niezwykle utalentowanymi Jonathan Nolan i Lisa Joy, a także ich utalentowanymi aktorami i ekipą, była niezwykłą przyjemnością

powiedział w oświadczeniu prezes programu HBO Casey Bloys.

Od inspirujących narracji do niesamowitych efektów wizualnych, jesteśmy bardzo podekscytowani widząc, dokąd nas zaprowadzi następny rozdział

Pierwszy odcinek 2 sezonu zanotował rekordową liczbę widzów – bo aż 2,1 mln, podczas gdy średnia całego pierwszego sezonu wynosiła 1,8 mln.

Westworld to amerykański serial science fiction, autorstwa Kilter Films, Bad Robot Productions, Jerry Weintraub Productions oraz Warner Bros. Television. Jest to luźna adaptacja filmu „Świat Dzikiego Zachodu” z 1973 roku, stworzonego przez Michaela Crichtona. Emisja serialu odbywa się od 2 października 2016 roku przez HBO. Zdobył liczne nagrody, m.in. Emmy i Saturn.

ZOBACZ TEŻ  Historia Lisey – Julianne Moore na pierwszych zdjęciach z serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram