2 sezon 13 powodów już 18 maja!

1 maja 2018 | Newsy

j

Netflix ogłosił właśnie datę premiery drugiego sezonu wielkiego hitu 13 powodów. Będziemy mogli go oglądać już 18 maja.

Tak wygląda zapowiedź premiery:

Co zobaczymy w 2. sezonie 13 powodów?

Będziemy obserwować zachowanie bohaterów po śmierci Hannah. Zobaczymy, jak radzą sobie z konsekwencjami jej śmierci. Bycie normalnym nie jest proste, a rany dopiero co się goją.

Liberty High będzie się przygotowywało do procesu w sądzie, ale ktoś będzie bardzo mocno chciał zatuszować to, żeby prawda dotycząca śmierci Hannah nie wyszła na jaw.

Seria przerażających zdjęć polaroidowych prowadzi Claya i jego rówieśników na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować.

Co ciekawe, Netflix udostępni zaktualizowany przewodnik po odcinkach, który ułatwi rodzicom i nastolatkom rozmowy na trudne tematy oraz cykl filmów, w których aktorzy wypowiadają się na temat kwestii poruszanych w serialu (znęcania się, molestowania seksualnego, uzależnienia od narkotyków). A wszystko dostępne tutaj: https://13reasonswhy.info.

 

ZOBACZ TEŻ  Trzynaście powodów - czy kolejny sezon poruszy temat aborcji?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!