Star Wars: Vision – epicki zwiastun animacji

}

Data: 18 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Wytwórnia Lucasfilm opublikowała oficjalny zwiastun antologicznej animacji ze świata Gwiezdnych wojen. Produkcja nosi tytuł Star Wars: Vision, a odpowiada za nią, aż siedem japońskich studiów anime.

Studia współpracujące z Disneyem to Kamikaze Douga, Geno Studio, Studio Colorido, Trigger, Kinema Citrus, Science Saru i Production IG. Każde studio miało użyć swojego charakterystycznego stylu animacji i opowiadania historii, aby ukazać nam własne wizje odległej galaktyki. Każdy z odcinków ma prezentować japońską wrażliwość, a jednocześnie pasować do tonu i ducha Gwiezdnych wojen.

Poniższy zwiastun ukazuje nam zapowiedź dziewięciu różnych, krótkich historii osadzonych w najbardziej znanym uniwersum świata.

Premiera anime na Disney+ 22 września tego roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Marvel's Avengers - Czarna Pantera głównym bohaterem 5. sezonu, jest zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.