Star Wars: Vision – epicki zwiastun animacji

18 sierpnia 2021 | Newsy

Wytwórnia Lucasfilm opublikowała oficjalny zwiastun antologicznej animacji ze świata Gwiezdnych wojen. Produkcja nosi tytuł Star Wars: Vision, a odpowiada za nią, aż siedem japońskich studiów anime.

Studia współpracujące z Disneyem to Kamikaze Douga, Geno Studio, Studio Colorido, Trigger, Kinema Citrus, Science Saru i Production IG. Każde studio miało użyć swojego charakterystycznego stylu animacji i opowiadania historii, aby ukazać nam własne wizje odległej galaktyki. Każdy z odcinków ma prezentować japońską wrażliwość, a jednocześnie pasować do tonu i ducha Gwiezdnych wojen.

Poniższy zwiastun ukazuje nam zapowiedź dziewięciu różnych, krótkich historii osadzonych w najbardziej znanym uniwersum świata.

Premiera anime na Disney+ 22 września tego roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Marvel's Avengers - Czarna Pantera głównym bohaterem 5. sezonu, jest zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram