Fear the Walking Dead sezon 7. – AMC publikuje pierwsze zdjęcia

}

Data: 18 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W październiku zadebiutuje siódmy sezon serialu Fear the Walking Dead, który to jest spin-offem The Walking Dead. W ramach promocji stacja AMC opublikowała pierwsze zdjęcia, na których widzimy niektórych z głównych bohaterów produkcji.

Teddy (John Glover) urzeczywistnił swoją wizję „Końca”, kiedy zdetonował głowice nuklearne w Teksasie. Jednak to ci, którzy przeżyli, muszą zdecydować jak będzie wyglądał „Początek”. I będą musieli to zrobić w świecie pozbawionym światła i nadziei, w którym powietrze na zewnątrz jest tak samo zabójcze jak szwendacze, z którymi muszą się mierzyć. Ocaleni dowiedzą się, kim naprawdę są i do czego są zdolni. Część z nich stanie na wysokości zadania, inni znajdą nowy cel, a niektórzy zdefiniują się na nowo – nawet jeśli będzie to oznaczało straszliwą cenę dla tych, których kiedyś uważali za rodzinę.

ftwd 705
fot. amc
ftwd 704 1
fot. amc
ftwd 704
fot. amc
ftwd 703
fot. amc
ftwd 702 1
fot. amc
ftwd 702
fot. amc
ftwd 701
fot. amc

Sydney Lemmon powróci jako Isabelle, a Gus Halper dołącza do obsady jako Will. Polska premiera 7.sezonu Fear the Walking Dead odbędzie się 18 października o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, oraz o 22:00 na AMC.

Źródło: informacja prasowa za AMC

ZOBACZ TEŻ  Stargirl wraca z drugim sezonem na HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.