Marvel’s Avengers – Czarna Pantera głównym bohaterem 5. sezonu, jest zwiastun!

1 września 2018 | Newsy

j

Zwiastun 5. sezonu przygód animowanych Avengersów zdradza, że fabuła kolejnych odcinków kręcić się będzie wokół Czarnej Pantery.

Król Wakandy dołączył do superbohaterów Marvela w poprzednim sezonie i bardzo szybko stał się kluczowym członkiem Avengers. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że to na nim skupiać się będzie w najbliższym czasie fabuła animowanej serii.

Marvel’s Avengers: Black Panther’s Quest ukaże się na kanale Disney XD jeszcze we wrześniu.

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze krótkie seriale na wieczór – serialoholikom na ratunek

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram