Drodzy biali! – pełny zwiastun 4. sezonu

18 sierpnia 2021 | Newsy

Netflix opublikował pełną zapowiedź nadchodzącego czwartego i zarazem finałowego sezonu serialu Drodzy biali! Ten dramat komediowy, za który odpowiada Justin Simien powróci już 22 września.

Serial ten jest kontynuacją uznanego filmu z 2014 roku Drodzy biali ludzie. Porusza on trudny problem jakim jest dyskryminacja rasowa. Grupa czarnoskórych studentów, która uczy się na elitarnym uniwersytecie, zmaga się z problemami społecznymi i podziałem rasowym.

Finałowy sezon ukaże nam w głównej mierze Samanthę i Lionela, którzy to wspominają swój ostatni rok na Uniwersytecie Winchester. Seria ta pełna będzie wspaniałej muzyki rodem z lat 90.

A poniżej ciekawy ruchomy plakat promujący produkcję.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Loki - Disney oficjalnie potwierdza serial z Tomem Hiddlestonem

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram