Star Wars: Ahsoka – Mary Elizabeth Winstead dołącza do obsady

}

Data: 24 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Powiększa się obsada limitowanego serialu Disney+ należącego do uniwersum Star Wars. Produkcja nosząca tytuł Star Wars: Ahsoka zdobyła nową aktorkę, to Mary Elizabeth Winstead, którą kojarzyć możecie z serialu Fargo czy ubiegłorocznego filmu Netflix Kate.

Nie wiadomo jaką postać Winstead sportretuje. Dołączyła ona do wcześniej ogłoszonej obsady, która prezentuje się wyśmienicie. W jej skład wchodzą Hayden Christensen, Ivanna Sakhno, Natasha Liu Bordizzo i Rosario Dawson. Dawson wciela się w tytułową postać Ahsokę Tano, Christensen powraca do roli Dartha Vadera, a Bordizzo sportretuje Sabinę Wren.

Serial podejmuje wątki wprowadzone w The Mandalorian. Ahsoka Tano to postać, która zadebiutowała w wspomnianej produkcji Disney+. Star Wars: Ahsoka ma kontynuować jej historię, zarysowaną w poprzedniej serii.

Star Wars: Ahsoka zostało napisane przez Dave’a Filoniego, który wraz z Jonem Favreau i Kathleen Kennedy pełni również rolę producenta wykonawczego. Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się w marcu tego roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories – pierwsza teaserowa zapowiedź nowej antologii Murphy'ego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.