Star Trek: Picard – nowa zapowiedź kosmicznej przygody

}

Data: 22 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ opublikowało nową zapowiedź oczekiwanego 2. sezonu serialu Star Trek: Picard. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już 3 marca.

Poniższe wideo prezentuje nam spotkanie generała Gwiezdnej Floty i Q, który przenosi go w alternatywną rzeczywistość. Daje nam także pierwsze spojrzenie na powrót do uniwersum Star Trek Whoopi Goldberg, która wciela się w role Guinan.

Star Trek: Picard przedstawia nam dalsze przygody Picarda, po wydarzeniach z serialu Star Trek: Następne pokolenie. Picard wraz z swoim zespołem wyrusza w nową, ekscytującą podróż – w przeszłość. Muszą stawić czoła niebezpieczeństwom jakie grożą Ziemie w XXI wieku.

Do roli Jean-Luca Picarda powraca Patrick Stewart. Oprócz niego w obsadzie drugiej serii znajdują się także Brent Spiner, Jeri Ryan, Isa Briones, Evan Evagora, John de Lancie i Annie Wersching.

Drugi sezon składa się z 10 odcinków.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The Tourist – pierwsza zapowiedź nowego thrillera BBC i HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.