Reacher – więzienna jatka w klipie promującym serial Amazona

}

Data: 24 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała nowy klip promujący oczekiwany serial Reacher. Wideo ukazuje nam głównego bohatera w więziennym budynku, gdy ten w dość brutalny sposób rozprawia się z innymi osadzonymi.

Reacher opiera się na powieściach Lee Childa, które skupiają się na Jacku Reacherze, byłym majorze Żandarmerii Wojskowej Armii Stanów Zjednoczonych. Pierwszy sezon serialu czerpie z pierwszej powieści noszącej tytuł Killing Floor.

W głównego bohatera wciela się Alan Ritchson. Jack wpada w kłopoty. Zostaje oskarżony i morderstwo, którego nie popełnił. Przeciwko niemu zeznają naoczni świadkowie, którzy twierdzą, iż był na miejscu zbrodni. Jack musi jak najszybciej znaleźć prawdziwego mordercę, aby udowodnić swoją niewinność. W międzyczasie odkrywa również spisek, który aby się z nim uporać będzie wymagał bystrego umysłu i twardych pięści, czyli wszystkiego tego, czego głównemu bohaterowi nie brak.

Premiera pierwszego, ośmioodcinkowego sezonu już 4 lutego 2022 roku.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai sezon 2. – jest zwiastun kontynuacji Karate Kid!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.