American Horror Stories – pierwsza teaserowa zapowiedź nowej antologii Murphy’ego

17 czerwca 2021 | Newsy

Już w połowie lipca swoją premierę odbędzie nowy antologiczny serial grozy American Horror Stories, za który odpowiada weteran takiego kina Ryan Murphy. W sieci pojawiła się pierwsza teaserowa zapowiedź tej produkcji. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

American Horror Stories składa się z szesnastu odcinków. Zagłębią się one w legendy, mity i tradycyjne motywy grozy. W wielu z nich wystąpią aktorzy znani z innej antologii Murphy’ego – American Horror Story,

Premiera American Horror Stories już 15 lipca 2021 roku na FX na Hulu.

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories - zaprezentowano część obsady

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy