Hilary Duff o swoim powrocie do roli Lizzie McGuire

}

Data: 22 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney+ miało w planach nakręcić kontynuację kultowego serialu dla młodzieży Lizzie McGuire. Rozpoczęto nawet prace na planie, jednak pod koniec 2020 roku seria została anulowana. Jak mówi Hilary Duff, która miała powrócić do roli, jest jeszcze nikła szansa na jej ponowne uruchomienie.

Serial został odwołany, bowiem Duff i Disney nie potrafili porozumieć się w twórczych sprawach. Mieli oni odmienne zdanie na temat postaci Lizzie McGuire.

Duff w rozmowie z Cosmopolitan twierdzi, iż na wszystko na czas i to po prostu nie była dobra chwila na powrót Lizzie. Aktorka bardzo się cieszy, że fani nadal chcą kontynuacji. Projekt według niej nie jest ani żywy ani martwy. Jest zawieszony, a więc kiedy wszyscy dojdą do porozumienia, być może jeszcze zobaczymy dalsze losy Lizzie.

W kontynuacji Lizzie mając 30 lat wróciła do mieszkania z rodzicami, po tym, jak dowiedziała się o zdradzie narzeczonego.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Telewizja Polsat kręci dwa nowe seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.