The Tourist – pierwsza zapowiedź nowego thrillera BBC i HBO Max

}

Data: 2 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź limitowanej sześcioodcinkowej serii koprodukcji BBC i HBO Max. Serial nosi tytuł The Tourist i promowany jest jako thriller opowiadający o mężczyźnie z amnezją, który stara się odkryć swoją prawdziwą tożsamość.

Główny bohater serialu, w którego wciela się Jamie Dornan to brytyjczyk znajdujący się w samym centrum australijskiego pustkowia. Ścigany jest przez cysternę, której kierowca prawdopodobnie planuje go zabić. Rozpoczyna się śmiertelna gra w kotka i myszkę. Po jakimś czasie mężczyzna nagle budzi się w szpitalu, żyje, ale nie pamięta kim jest. Rozpaczliwie próbuje poznać odpowiedzi na nękające go pytania, czego nie ułatwiają mu postacie z przeszłości. Czy uda mu się odkryć sekret własnej tożsamości niż dopadną go Ci co od dawna próbują już go zabić?

The Tourist ma być pełen szokujących, zabawnych, ale i brutalnych zwrotów akcji. Produkcja osadzona jest w świecie, w którym nie brakuje dziwacznych, enigmatycznych postaci, a przedstawienie humoru w niekonwencjonalny sposób podkreśla to, o jak wysoką stawkę toczy się gra.

Scenariusz do serialu napisali bracia Harry i Jack Williams. W obsadzie znajdują się także Danielle Macdonald, Shalom Brune-Franklin i Damon Herriman.

Premiera serialu w Wielkiej Brytanii 1 stycznia 2022 roku na BBC One. Produkcja globalnie dostępna będzie na platformie HBO Max. Serwis nie podał jednak jeszcze daty jej debiutu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead – sezon 6. potwierdzony! Zobaczcie też zapowiedź sezonu 5B!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.