Squid Game – 2. sezon potwierdzony!

}

Data: 10 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Stało się nieuniknione. Serial Squid Game o którym mówi się od dwóch miesięcy stał się wielkim hitem Netflixa. Do tej pory jego twórca Dong-hyuk Hwang dość sceptycznie odnosił się do planów kontynuacji. Decyzja została jednak podjęta.

Hwang w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, iż wraz z gwiazdą serii Jung-jae Lee powracają do świata Squid Game. Jak mówi wielki wpływ na jego decyzję miała presja publiczności.

Była tak duża presja, tak duże zapotrzebowanie i tak wiele wyznań miłości pod adresem 2. sezonu, że prawie czuję, iż nie mam wyboru. Tak więc, będzie drugi sezon. Układa się on teraz w mojej głowie, planuję go, więc nie wiem kiedy coś się wydarzy. – powiedział Hwang

Mimo, iż projekt jest na bardzo wczesnym etapie i można powiedzieć, że na razie jedynie w głowie jego twórcy, to Hwang już ma jakiś pomysł na postać, w którą wcielał się Jung-jae Lee. Gi-hun Seong z pewnością powróci i zrobi coś dla świata.

Squid Game setki spłukanych graczy dostają zaproszenie do udziału w tajemniczych grach dla dzieci. Z pozoru zadanie wydawałoby się dziecinnie łatwe, bo co trudnego jest w takich grach. Kiedy jednak stawką okazuje się własne życie nic nie jest już takie samo. A zwycięzca otrzymać ma wielką nagrodę – 45,6 miliarda wonów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Minister Edukacji krytykuje Squid Game

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.