Kuchnia – ekipa jest już na planie 2. sezonu!

}

Data: 10 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Kuchnia to chyba najsmaczniejsza polska komedia ostatnich lat. Na antenie Telewizji Polsat produkcja ta zadebiutowała jesienią tego roku i zyskała na tyle widzów, że stacja postanowiła dać serialowi zgodę na realizację drugiego sezonu.

Ekipa serialu jest już na planie. Zdjęcia potrwają do stycznia. Reżyserią drugiej serii zajmuje się Piotr Wereśniak, który na swoim koncie ma takie produkcje jak W rytmie serca, Wkręceni czy Och, Karol 2.

Drugi sezon da nam jeszcze więcej wrażeń, a to za sprawą nowych postaci i nowych romansów. Do obsady dołączyli – Jarosław Boberek jako Stefan, ojciec Natalii oraz Michał Mikołajczak jako Valdy.

Serial Kuchnia opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach kucharzy renomowanej restauracji Claude Monet, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Główny bohater to Maks (Patryk Cebulski), przed którym jego utytułowany szef Wiktor (Tomasz Karolak) stawia co rusz to nowe wyzwania.

Drugi sezon ukaże nam dalsze perypetie pracowników wspomnianej restauracji. W dużej mierze jak zapowiadają twórcy, ma on skupić się na życiu prywatnym i miłosnym głównych bohaterów.

Premiera prawdopodobnie w wiosennej ramówce Polsatu.

Źródło: Wirtualna Polska

ZOBACZ TEŻ  The Lost Symbol – zwiastun serialu opartego o powieść Dana Browna

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.