Sprawa idealna z odnowieniem na 6. sezon

}

Data: 21 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ dał zielone światło na realizację szóstego sezonu serialu prawniczego Sprawa idealna. Decyzję taką podjęto po emisji zaledwie kilku odcinków piątej serii, która w serwisie zadebiutowała 24 czerwca.

Sprawa idealna jest spin-offem serialu Żona idealna. Produkcja z powodzeniem goni serial matkę, który to doczekał się siedmiu sezonów.

Akcja w Sprawie idealnej dzieje się na rok po zakończeniu historii z oryginalnego serialu. Do kancelarii, w której pracuje Diane Lockhart, dołącza Maia, chrześnica Diane. Na skutek przekrętu ojca Mai, Diane wraz z Maią tracą kancelarię i oszczędności i zmuszone są do przeniesienia się do innej kancelarii. Trafiają do takiej, która prowadzona jest przez afroamerykańskich prawników.

W piąty, sezonie Diane (Christine Baranski) zastanawia się czy na pewno dobrą decyzją jest prowadzenie afroamerykańskiej kancelarii z Liz (Audra McDonald) po odejściu z niej dwóch czołowych prawników.

W Polsce serial dostępny jest na HBO GO.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Locke & Key – data premiery i pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    To jest wspaniała informacja!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.