The Wheel of Time – trwają już prace na planie 2. sezonu

}

Data: 21 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Choć swojej premiery nie odbył jeszcze pierwszy sezon serialu The Wheel of Time to już jakiś czasu temu Amazon wydał zgodę na realizację drugiej serii. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do niej.

Serial Amazona jest bardzo tajemniczą produkcją, bowiem do tej pory nie zostały opublikowane żadne konkretne materiały promujące produkcję pomimo ukończenia już zdjęć do pierwszej serii. Nie znana jest także jego data premiery, choć możliwe, iż dostaniemy jakieś informacje na ten temat na zbliżającym się Comic Conie w San Diego.

The Wheel of Time jest adaptacją bestsellerowego cyklu powieści Roberta Jordana Koło czasu. Akcja serialu rozgrywać będzie się w świecie, w którym istnieje magia, ale posługiwać nią mogą się tylko kobiety. Główna bohaterka to Moiraine (Rosamund Pike), członkini mrocznej i wpływowej organizacji, która wraz z piątką młodych kadetów wybiera się w długą i niebezpieczną podróż. Jej celem jest odkrycie reinkarnacji pewnej bardzo potężnej osoby, która albo uratuje albo zniszczy świat. Seria czerpie z licznych elementów kultury i filozofii europejskiej i azjatyckiej.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Rodzina Addamsów – Tim Burton pracuje nad serialem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.