Locke & Key – data premiery i pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

}

Data: 9 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix nareszcie zlitował się nad fanami serialu Locke & Key. Ponad rok po premierze pierwszego sezonu mamy wspaniałe wieści. Podano przybliżoną datę premiery drugiej serii. Na Twitterze udostępnione zostały także pierwsze zdjęcia z planu, dające niewielki, ale zawsze jakiś ogląd na to czego możemy spodziewać się po nadchodzącym sezonie.

Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, którego nic nie powstrzyma przed ich kradzieżą.

Fabuła Locke & Key opiera się na serii komiksów Joe’a Hilla i Gabriela Rodrigueza. Za serial ten odpowiadają Carlton Cuse i Meredith Averill. Jest to historia o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

Locke & Key z drugim sezonem powróci już w październiku 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Into The Badlands: Kraina Bezprawia – sezon 3. ostatnim, jest data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.