Przeczytano:

One of Us Is Lying – Peacock prezentuje zapowiedź nowego kryminału dla młodzieży

21 07 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Peacock zaprezentował pierwszą zapowiedź nadchodzącego serialu One of Us Is Lying, którego fabuła opiera się na debiutanckiej powieści Karen M. McManus o tym samym tytule.

Serial ukaże nam losy pięciorga licealistów, którzy trafiają do aresztu. Wychodzi z niego jednak na wolność tylko czwórka z nich, piąty nie żyje. Każdy jest podejrzany i każdy ma coś do ukrycia.

W obsadzie serialu znajdują się Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Jessica McLeod, Barrett Carnahan, Melissa Collazo i Mark McKenna. Dario Madrona pełni funkcję showrunnera i producenta wykonawczego wraz z Ericą Saleh, która napisała także scenariusz odcinka pilotażowego. Za jego reżyserię odpowiada Jennifer Morrison.

Serial One of Us Is Lying zadebiutować ma już niedługo, ale Peacock nie podał jeszcze dokładnej daty premiery.

Źródło: Comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również