One of Us Is Lying – Peacock prezentuje zapowiedź nowego kryminału dla młodzieży

}

Data: 21 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Peacock zaprezentował pierwszą zapowiedź nadchodzącego serialu One of Us Is Lying, którego fabuła opiera się na debiutanckiej powieści Karen M. McManus o tym samym tytule.

Serial ukaże nam losy pięciorga licealistów, którzy trafiają do aresztu. Wychodzi z niego jednak na wolność tylko czwórka z nich, piąty nie żyje. Każdy jest podejrzany i każdy ma coś do ukrycia.

W obsadzie serialu znajdują się Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Jessica McLeod, Barrett Carnahan, Melissa Collazo i Mark McKenna. Dario Madrona pełni funkcję showrunnera i producenta wykonawczego wraz z Ericą Saleh, która napisała także scenariusz odcinka pilotażowego. Za jego reżyserię odpowiada Jennifer Morrison.

Serial One of Us Is Lying zadebiutować ma już niedługo, ale Peacock nie podał jeszcze dokładnej daty premiery.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Władca Pierścieni i inne seriale zmierzają do Nowej Zelandii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.