David Tennant pracuje nad serialem Hide o dr. Jekyll i Mr. Hyde

13 września 2021 | Newsy

David Tennant wraz ze swoją żoną Georgią pracuje nad serialem Hide, inspirowanym klasyczną nowelą Roberta Louisa Stevensona Doktor Jekyll i pan Hyde.

Serial powstaje dla platformy Peacock. Za jego reżyserię odpowie Julie Anne Robinson.

David Tennant oprócz objęcia funkcji producenta wykonawczego wcieli się w główną rolę. Sportretuje on zniesławionego dziennikarza, który trafia na historię, która może postawić jego karierę na nogi. Szybko jednak orientuje się, że widział coś czego widzieć nie powinien, a jego tropem zaczynają podążać mroczni i bardzo niebezpieczni ludzie. W międzyczasie ulega on wypadkowi, który ma poważne skutki uboczne. Do gry wkracza Jekyll i Hyde.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Trzeci sezon serialu Szpital New Amsterdam tylko na kanale FOX!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram