Przeczytano:

Snowpiercer otrzymuje zamówienie na 3. sezon

20 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Postapokaliptyczny serial TNT Snowpiercer już po pierwszym sezonie jest hitem stacji i jej włodarze podjęli decyzję o tym, aby zamówić trzeci sezon, jeszcze przed premierą drugiego. Jak widać dalej są pewni swego. Miejmy nadzieję, że druga seria pobije na głowę rewelacyjny sezon pierwszy.

Snowpiercer to produkcja, której akcja dzieje się siedem lat po tym jak świat stał się zamarzniętym pustkowiem. Mamy garstkę ocalałych żyjących w nieustannie pędzącym pociągu. Oczywiście społeczeństwo go zamieszkujące dzieli się na klasy, a nieustanna niesprawiedliwość i polityka przetrwania doprowadzają do ciągłych konfliktów.

W drugim sezonie do obsady dołączył Sean Bean, który wciela się pana Wilforda – twórcę pociagu. Okazuje się, że jest także drugi, jeszcze nowocześniejszy pociąg, w którym władzę chce przejąć właśnie Wilford. To rodzi konflikt pomiędzy nim a Laytonem. Odkryta zostanie także pewna tajemnica, mogąca mieć wpływ na losy ludzkości.

Obsadę serialu prowadzą Daveed Digs i Jennifer Connelly oraz Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Lena Hall oraz Sam Otto. Produkcja ta opiera się na serii komiksów i na pełnometrażowym filmie z 2013 roku.

Drugi sezon z nowymi epizodami powróci już 25 stycznia 2021 roku.

Źródło: variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również