Przeczytano:

Wspaniała Pani Maisel sezon 4. – nareszcie ruszyły zdjęcia do niego!

21 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Po ponad roku od ogłoszenia, iż powstanie czwarty sezon tego nagradzanego serialu Amazona nareszcie ruszyły prace na planie. Informacje o tym w swoich mediach społecznościowych podała Rachel Brosnahan, odtwórczyni głównej roli w produkcji.

Zdjęcia do czwartej serii powstają w Nowym Jorku. Data jego premiery jak na razie nie jest znana, ale prawdopodobnie jeśli wszystko pójdzie zgodnie z obecnym planem nowych odcinków doczekamy się pod koniec tego roku.

Fabuła serialu rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Poznajemy szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci, której ład zostaje nagle zburzony, gdy pan domu odchodzi do innej kobiety. Miriam radząc sobie z tą porażką, odkrywa w sobie wielki talent do stand-upu.

W trzecim sezonie Midge i Susie wyruszyły razem z Shy w światową trasę. Okazało się, że życie takie nie tylko jest efektowne, ale uczy wielkiej pokory i daje niesamowitą lekcję o świecie show biznesu.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również