Przeczytano:

Wikingowie – powstanie sequel od Netflixa!

20 11 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix przejmuje hitową serię Wikingowie od History. Platforma planuje nakręcić sequel produkcji, który nosić będzie tytuł Vikings: Valhalla.

Jestem niezmiernie podekscytowany, że ogłaszamy kontynuację naszej sagi o Wikingach. Wiem, że miliony fanów na całym świecie będą zachwyceni słysząc tę informację. Wprowadzimy nowe historie i opowiemy o najbardziej znanych Wikingach w historii. – powiedział Michael Hirst, twórca Wikingów w swoim oświadczeniu.

Showrunnerem nowego projektu został Jeb Stuart. Jego fabuła rozgrywać ma się na 100 lat po wydarzeniach z zakończenia oryginalnego serialu. Poznamy losy m.in. Leifa Erikssona, Freydis, Haralda Harada i Wilhelma Zdobywcy. Prequel również nakręcony zostanie w Irlandii.

Premiera finałowego sezonu Wikingów już 4 grudnia br. na History.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również