Śmiertelni – nadchodzi 2. sezon serialu

1 czerwca 2021 | Newsy

Netflix prezentuje pierwszą zapowiedź 2. sezonu serialu Śmiertelni traktującego o zjawiskach nadprzyrodzonych. Produkcja zadebiutowała w 2019 roku z 6 odcinkami.

Sofiane, Luisa i Victor powracają. Ich przyjaźń będzie największą siłą. Ta niesamowita trójka będzie musiała powstrzymać katastrofę, jaką sprowadzić może Obe, który powraca w nowej formie i gromadzi armię wyznawców.

Śmiertelni to francuski serial o licealistach, którzy zawierają pakt z tajemniczą istotą z zaświatów. W zamian otrzymują nadprzyrodzone moce mające pomóc im w rozwiązaniu sprawy morderstwa brata jednego z nich.

Premiera 2. sezonu serialu już 2 lipca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ucieczka z Dannemory – nowy miniserial HBO oparty na prawdziwych wydarzeniach

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy