Przyjaciele – specjalny odcinek serialu hitem HBO Max

1 czerwca 2021 | Newsy

Mający parę dni temu swoją premierę odcinek specjalny serialu PrzyjacieleFriends: The Reunion jak można było się spodziewać okazał się wielkim hitem platformy. W pierwszym dniu premiery obejrzało go około 29% amerykańskich gospodarstw.

Dla porównania dwa pierwsze odcinki WandaVision osiągnęły pułap 34%, a po uznany przez krytyków serial z Nicole Kidman Mare of Easttown sięgnęło zaledwie 1% widzów.

A Wy zapoznaliście się już z specjalnym odcinkiem Przyjaciół? Co o nim sądzicie? Wart swojego rozgłosu?

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Najwięksi serialowi podrywacze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram