Skazana – Player zapowiada 2. sezon serialu

}

Data: 20 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Skazana okazał się wielkim sukcesem Player Original. Produkcja jest zdecydowanym hitem tegorocznej jesieni i liderem pod względem popularności w serwisie. Nic więc dziwnego, iż Player podjął decyzję o kontynuacji serialu. Premiera drugiego sezonu planowana jest na drugą połowę przyszłego roku.

Skazana to wciągająca historia inspirowana książką Ewy Ornackiej Skazane na potępienie. Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili.

Skazana, czyli nowy serial Player Original podbił serca naszych fanów, w zawrotnym tempie stając się jednym z najbardziej popularnych seriali wszech czasów w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską w zjawiskowej roli Pati dogania w oglądalności świetnie znaną Chyłkę. – powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera.

Obok Agaty Kuleszy w serialu zagrali także Michał Czernecki (Paweł Witkowski, mąż Alicji), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin, przyjaciel Alicji), Martyna Byczkowska (Hania, córka Alicji), Aleksandra Adamska (Pati, więźniarka), Tomasz Schuchardt (kierownik penitencjarny), Marta Malikowska („Kosa”, więźniarka), Marta Ścisłowicz (Basia, lekarka w ambulatorium więziennym), Jan Jankowski (Bednarek, prawnik Pawła), Joanna Gonschorek („Swieta”, strażniczka), Maria Kania (Marika, więźniarka), Monika Dawidziuk („Amfisa”, więźniarka), Hanna Klepacka („Campina”, więźniarka), Sebastian Łach (Cedro) oraz Natalia Sikora (Szkudlarek, strażniczka).

A Wy jesteście już po seansie Skazanej?

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  The Orville – nowe wieści o 3. sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.