The Orville – nowe wieści o 3. sezonie

8 sierpnia 2021 | Newsy

Fani sezonu The Orville od lat czekają na trzeci sezon swojej ulubionej produkcji. Teraz po udzielonych informacjach przez ludzi pracujących przy nim, nareszcie pojawiło się światełko w tunelu.

Według Jordana Helmana, głównego człowieka odpowiedzialnego za scenariusze do serialu, trwają zdjęcia do trzeciego sezonu i są one już na zaawansowanym etapie. Uważa on, iż premiera sezonu trzeciego może mieć miejsce wcześniej niż zakładano. Żadnych dat jednak nie zdradził.

Zakłócenie produkcji w dużej mierze spowodowane było przejściem serialu po drugim sezonie z FX do Hulu.

The Orville opowiada o losach załogi tytułowego statku kosmicznego “USS Orville”. Fabuła osadzona jest 400 lat w przyszłości. Kapitan Ed Mercer (Seth MacFarlane) przemierza przestrzeń międzygwiezdną i zmaga się z różnymi przeciwnościami losu: na różnych planetach i innych statkach kosmicznych, jak i na pokładzie własnej jednostki. Poznajemy jego byłą żonę, androida z planety rządzonej sztuczną inteligencję, kobietę 10 razy silniejszą niż ktokolwiek z załogi oraz kosmitę, który oddaje mocz tylko raz w roku. 

Źródło: Comingsoon, Filmweb

ZOBACZ TEŻ  Znamy datę premiery 6. sezonu Orange Is The New Black!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram