The Orville – nowe wieści o 3. sezonie

}

Data: 8 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Fani sezonu The Orville od lat czekają na trzeci sezon swojej ulubionej produkcji. Teraz po udzielonych informacjach przez ludzi pracujących przy nim, nareszcie pojawiło się światełko w tunelu.

Według Jordana Helmana, głównego człowieka odpowiedzialnego za scenariusze do serialu, trwają zdjęcia do trzeciego sezonu i są one już na zaawansowanym etapie. Uważa on, iż premiera sezonu trzeciego może mieć miejsce wcześniej niż zakładano. Żadnych dat jednak nie zdradził.

Zakłócenie produkcji w dużej mierze spowodowane było przejściem serialu po drugim sezonie z FX do Hulu.

The Orville opowiada o losach załogi tytułowego statku kosmicznego „USS Orville”. Fabuła osadzona jest 400 lat w przyszłości. Kapitan Ed Mercer (Seth MacFarlane) przemierza przestrzeń międzygwiezdną i zmaga się z różnymi przeciwnościami losu: na różnych planetach i innych statkach kosmicznych, jak i na pokładzie własnej jednostki. Poznajemy jego byłą żonę, androida z planety rządzonej sztuczną inteligencję, kobietę 10 razy silniejszą niż ktokolwiek z załogi oraz kosmitę, który oddaje mocz tylko raz w roku. 

Źródło: Comingsoon, Filmweb

ZOBACZ TEŻ  Znamy datę premiery 6. sezonu Orange Is The New Black!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.