Cień – nowy kryminalny serial premium w Polsat Box Go

}

Data: 20 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Polsat wychodzi naprzeciw fanom kryminalnych produkcji. W serwisie Polsat Box Go już czeka serial Cień w reżyserii Mariusza Wojaczka. Opowiada on historię byłego policjanta, który sfingował własną śmierć, aby móc samotnie wymierzać sprawiedliwość tam, gdzie zawiódł system śledczy i sądowniczy.

Produkcja składa się z trzynastu odcinków. Każdy z nich to inna, wciągająca historia. W rolę samotnego bohatera, byłego oficera CBŚ, który  ofiarom niesprawiedliwości przywraca spokój i daje nadzieję, wciela się uwielbiany przez widzów Krystian Wieczorek. W prowadzeniu własnych dochodzeń i monitorowaniu świata przestępczego pomaga mu młoda hakerka o pseudonimie „Szczur”, którą gra Malwina Buss. W wyniku ich nietypowych działań na jaw wychodzą szokujące fakty w sprawach z pozoru już wyjaśnionych…

Tytułowy Cień znajduje się na celowniku policji. Do odkrycia jego tajemnicy wyznaczono błyskotliwą podkomisarz Edytę Wójcik, którą gra Dagmara Bąk i młodszego aspiranta Mikołaja Małeckiego, w którego wciela się Krzysztof Kwiatkowski. Kto jest ofiarą, a kto prześladowcą można sprawdzić wyłącznie w serwisie Polsat Box Go.

Serial wyprodukowała ATM Grupa. Reżyserem jest Mariusz Wojaczek. Za scenariusz odpowiadają m.in.: Andrzej Śliwak, Robert Miękus, Monika Trzósło i Bartłomiej Smolak.

Produkcja dostępna jest tylko dla użytkowników serwisu Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium. Cena pakietu to 30 zł/30 dni.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Outlander – sezon 6. na początku 2022 roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.