Przeczytano:

Siły kosmiczne – rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu

01 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix dał zielone światło na realizację 2. sezonu komediowego serialu Siły kosmiczne. Ekipa już stawiła się na planie.

Wiemy to z zdjęcia udostępnionego przez Bena Schwarta, jednego z aktorów występujących w serialu. Na fotografii oprócz niego widzimy także Dianę Silvers, Jimmy’ego O. Yanga, Dona Lake’a i Tawny Newsome.

Tutaj link do wpisu na Instagramie.

Siły kosmiczne opowiadają o grupie ludzi, którzy odpowiedzialni są za stworzenie nowego oddziału wojska zajmującego się działaniami kosmicznymi. Wykonując zadanie otrzymane od Białego Domu, mają sprawić aby Amerykanie ponownie jak najszybciej stanęli na Księżycu i całkowicie zdominowali kosmos.

W obsadzie 2. sezonu Sił kosmicznych powrócą także największe gwiazdy produkcji tj. Steve Carell, John Malkovich i Lisa Kudrow. Data premiery nowych epizodów nie została jeszcze podana.

Źródło: Instagram

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również