Przeczytano:

Inny w klasie – kolejny amerykański serial otrzymuje odnowienie

01 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Inny w klasie to disneyowska komedia z lat 90 ubiegłego wieku, która po latach otrzyma swój dalszy ciąg. Prace nad restartem potwierdza gwiazda serii Tahj Mowry.

Mowry w Innym w klasie wcielał się w T.J. Hendersona, dziesięcioletniego geniusza, który przeskoczył klasy z podstawówki do liceum. Teraz zobaczymy jak już jako dorosły mężczyzna radzi on sobie w trudnym świecie.

Prace nad restartem są obecnie na wczesnej fazie rozwoju. Trwają rozmowy z osobami, które potencjalnie mogłyby napisać scenariusz. Według Mowry’ego nowa seria ma oddawać ducha oryginalnego serialu, ale ma również wnieść powiew świeżości. Aktor powróci do roli Hendersona. Nie wiadomo co z pozostałą obsadą. Mowry ma jednak wielką nadzieję, to powrót całej oryginalnej obsady.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również