Inny w klasie – kolejny amerykański serial otrzymuje odnowienie

}

Data: 1 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Inny w klasie to disneyowska komedia z lat 90 ubiegłego wieku, która po latach otrzyma swój dalszy ciąg. Prace nad restartem potwierdza gwiazda serii Tahj Mowry.

Mowry w Innym w klasie wcielał się w T.J. Hendersona, dziesięcioletniego geniusza, który przeskoczył klasy z podstawówki do liceum. Teraz zobaczymy jak już jako dorosły mężczyzna radzi on sobie w trudnym świecie.

Prace nad restartem są obecnie na wczesnej fazie rozwoju. Trwają rozmowy z osobami, które potencjalnie mogłyby napisać scenariusz. Według Mowry’ego nowa seria ma oddawać ducha oryginalnego serialu, ale ma również wnieść powiew świeżości. Aktor powróci do roli Hendersona. Nie wiadomo co z pozostałą obsadą. Mowry ma jednak wielką nadzieję, to powrót całej oryginalnej obsady.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Falcon and The Winter Soldier – Brühl i VanCamp dołączą do obsady?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.