Siły kosmiczne powrócą z 2. sezonem?

}

Data: 4 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Siły kosmiczne to komediowy serial Netflixa, który na platformie zadebiutował zaledwie parę dni temu. Jednak jego twórcy już myślą nad potencjalną kontynuacją.

Greg Daniels, współtwórca serialu podjął już działania mające na celu pozyskanie zielonego światła na produkcję drugiego sezonu Sił kosmicznych. Chodź Netflix nie zamówił jeszcze nowych odcinków to już rozpoczęły się wstępne prace nad scenariuszem do nich.

Z pewnością mamy nadzieje na jeszcze kilka sezonów. Zaczeliśmy gromadzić już scenarzystów, aby omówić to co może wydarzyć się w przyszłym roku. Nie mamy jeszcze oficjalnej zgody, ale prace już trwają. Jest bardzo wiele do opowiedzenia, od momentu gdzie skończyliśmy. – powiedział Daniels

Główną gwiazdą serialu jest Steve Carell, który znany jest z pewnością fanom hitowego Biura. W dużej mierze to właśnie jego ponowne pojawienie się w komediowym serialu zapewniło mu ten sukces, bowiem Siły kosmiczne znalazły się na liście Top 10 produkcji Netflixa.

Siły kosmiczne opowiadają o grupie ludzi, którzy odpowiedzialni są za stworzenie nowego oddziału wojska zajmującego się działaniami kosmicznymi.

Zapoznaliście się już z tym serialem? Co o nim sądzicie?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Siły kosmiczne – rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

2 komentarze

 1. Stan Li Qbrik

  Kumanie się z Netflixem nie wychodzi serialom na dobre, potrafią uwalić najlepszą produkcję po pierwszym czy drugim sezonie, zamiast tego tłuką kolejne trzeciorzędowe „dzieła” .
  Nauczony tym oglądam starsze produkcję ktôre mają już za sobą kilka sezonôw, przynajmniej wiem, że scenariusz raczej nie urwie się na samym początku.

  Odpowiedz
  • Magdalena Bród

   To prawda, czasami uwalają produkcje nie wiedzieć czemu, bo np. nie jest to kwestia oglądalności

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.