Severance odnowione na 2. sezon

}

Data: 6 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Mający swoją premierę w lutym ciekawy thriller Apple TV+ Severance, nie doczekał jeszcze emisji finałowego odcinka, a już otrzymał zgodę na realizację drugiego sezonu

Informację taką opublikowana została na oficjalnym profilu platformy na Twitterze.

Główny bohater Severance to Mark Scout, w którego wciela się Adam Scott. Pracuje on w tajemniczej korporacji Lumon Industries, która stara się całkowicie rozdzielić życie prywatne swoich pracowników od ich pracy. Mark decyduje się wziąć udział w eksperymencie, który umożliwi mu odseparowanie wspomnień. W pracy nie będzie pamiętał życia prywatnego, a w domu tego co robił w pracy. Ta specyficzna równowaga między życiem zawodowym a osobistym może wydawać się naprawdę przydatna. Jednak do czasu. Gdy Mark znajduje się w centrum pewnej tajemnicy, aby ją rozwiązać będzie musiał skonfrontować się z prawdziwą naturą swojej pracy i sobą samym.

Za reżyserię i produkcję serialu odpowiada Ben Stiller. W projekt zaangażowany jest także Dan Erickson. W obsadzie są także Adam Scott, Patricia Arquette, Christopher Walken i John Turturro.

Źródło: Bloody Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Black Narcissus – limitowana produkcja o zakazanej miłości wśród zakonnic

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.