Będą spin-offy Sherlocka Holmesa – odpowie za nie HBO Max

}

Data: 6 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Znacząco rozszerzy się świat wykreowany w filmach o detektywie Sherlocku Holmesie z Robertem Downey’em Jr. w roli głównej. Platforma HBO Max we współpracy z Warner Bros. Pictures przymierza się do dwóch projektów.

W planach są dwa seriale osadzone w tym samym świecie co oba pełnometrażowe filmy – Sherlock Holmes i Sherlock Holmes: Gra cieni. Ich bohaterami mają być postacie, które nie zostały jeszcze wprowadzone. Mamy je poznać w długo oczekiwanej i znacząco opóźnionej przez koronawirusa trzeciej części kinowej serii.

Producentami wykonawczymi obu projektów mają być Robert Downey Jr. i jego żona Susan Downey. Prace nad nimi są obecnie na bardzo wczesnym etapie. Żadna z serii nie otrzymała jeszcze ani tytułu ani oficjalnego zamówienia.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Stewardesa – pełny zwiastun 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.