Black Narcissus – limitowana produkcja o zakazanej miłości wśród zakonnic

}

Data: 22 września 2020

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź limitowanego serialu Black Narcissus będącego adaptacją powieści Rumera Goddena pt. Czarny narcyz.

Poznamy grupę młodych kobiet, które zakładają i próbują utrzymać religijne miejsce w samym centrum Himalajów. Nie wiedzą jednak, iż jest ono byłym Domem Kobiet, w którym mieszkały konkubiny pewnego hinduskiego generała. Miejsce to ma tajemniczą i mroczną aurę, która wpływa na kobiety. Budzą się w nich zakazane pragnienia i muszą walczyć z własnymi wewnętrznymi demonami.

W obsadzie znajdują się Gemma Arterton, Alessandro Nivola, Aisling Franciosi, Diana Rigg w swojej ostatniej roli przed śmiercią, Jim Broadbent, Rosie Cavaliero, Karen Bryson, Patsy Ferran, Nila Aalia, Kulvinder Ghir, Chaneil Kular, Dipika Kunwar, Gina McKee, Soumil Malla i Gianni Gonsalves.

Black Narcissus wyreżyserowała Charlotte Bruus Christensen na podstawie scenariusza zaadaptowanego przez Amandę Coe.

Poniżej oficjalny plakat promujący serial.

moyiaj12 qh0wqx
FX

Premiera trzyodcinkowego serialu już 23 listopada br. na FX. Dnia następnego produkcja pojawi się na Hulu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Naomi od The CW rozpoczyna produkcję!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.