Premiera drugiego sezonu serialu Partisan już niedługo na Viaplay!

}

Data: 7 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Powstał drugi sezon thrillera kryminalnego Partisan, który w 2020 roku zdobył prestiżową nagrodę dla najlepszego serialu w plebiscycie Canneseries. To kolejna część emocjonującego serialu o tajemniczej grupie, kryjącej się pod przykrywką ekologicznego gospodarstwa rolnego Jordnära.

W nowym sezonie zobaczymy m.in. gwiazdę serialu Mad Men – Aarona Statona, jak również znaną z roli przywódczyni grupy w pierwszej części Annę Björk, a do tego Jensa Hulténa i całkowicie nową postać – Nannę Blondell, która wcieli się w rolę doświadczonego detektywa.

Pierwsza część serialu zakończyła się niezapomnianą sceną walki na śmierć i życie między tajnym policjantem Johnnym (Fares Fares) a przywódcą grupy, Kentem (Johan Rheborg).

Akcja kolejnego sezonu rozpoczyna się po finałowym starciu Kenta z Johnnym. Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku samochodowego i odkrywa, że to zdarzenie jest powiązane z zamkniętą społecznością Jordnära. W związku z tym służby wykazują coraz większe zainteresowanie działaniem ekologicznego gospodarstwa rolnego, co staje się zagrożeniem dla tajemniczej działalności i może przeszkodzić jej przywódczyni w kultywowaniu dzieła życia jej ojca.

Podobnie jak w przypadku pierwszej części – twórcą i reżyserem jest Amir Chamdin, który już wcześniej współpracował z platformą Viaplay przy tworzeniu serialu Hassel.

Partisan składa się z pięciu odcinków, które pojawią się na platformie Viaplay już 1 maja tego roku.

Źródło: Viaplay

ZOBACZ TEŻ  Hanna sezon 2. - szkolona na zabójczynię nastolatka powraca

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.