w

Servant – kolejna nowość od Apple TV+! Zobaczcie zapowiedzi!

servant m1
apple tv+

Apple TV+ nie próżnuje. Na ponad miesiąc przed premierą swojej platformy wypuszcza coraz to nowe zapowiedzi kolejnych seriali, które znajdą się w jej ofercie. Tym razem w sieci pojawiły się dwa krótkie filmiki będące zapowiedzią serii Servant, której twórcą jest M. Night Shyamalan.

Produkcja utrzymana ma być w konwencji horroru. Opowie o rodzinie, która zatrudnia opiekunkę do swojego nowo narodzonego dziecka. Jak możemy się domyślać ich decyzja zapewne nie była słuszna. Małżonkowie cierpią po jakiejś rodzinnej tragedii co powoduje rozłam w ich małżeństwie i tym samym wpuszczają do swojego domu tajemniczą i złą siłę, zbyt późno zauważając co się dzieje.

W rolach głównych wystąpią Lauren Ambrose, Rupert Grint, Toby Kebbell i Nell Tiger Free. Pierwszy sezon ma składać się z 10 odcinków. Jak na razie nie znana jest data premiery serialu. Być może zadebiutuje wraz z pojawieniem się platformy.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fleabag season 2 phoebe waller bridge andrew scott 600x400

Fleabag jednak nie dostanie szansy na sezon 3!

hip hop amc john legend photo credit anna kooris amc 1

Hip hop: kawałki, które wstrząsnęły Ameryką – polska premiera serii dokumentalnej!