The Terror

Serialowe wydanie powieści The Terror autorstwa Dana Simmonsa

16 marca 2018 | Newsy

j

Stacja telewizyjna AMC ogłosiła premierę serialowej ekranizacji powieści Dana Simmonsa – The Terror. Z tej okazji pojawi się nowe wydanie książki.

Premierowy odcinek serialu The Terror będzie trwał prawie dwie godziny i powstanie pod okiem takich producentów jak Ridley Scott, David Kajganich oraz Soo Hugh.

The Terror

Źródło: deadline

Serial inspirowany jest prawdziwą historią, która opowiedziana została w książce o tym samym tytule. Załoga okrętu Royal Navy’s wybiera się w niebezpieczną podróż w celu odkrycia Przejścia Północno-Zachodniego na północnych skrajach Ameryki.

The Terror

Źródło: deadline

Ich wyprawa wraz z upływem czasu staje się coraz bardziej niebezpieczna. Zdradliwe warunki pogodowe, stopniowo malejące zasoby żywności, kurcząca się nadzieja – wszystko to dotyka załogi podczas próby odkrycia nieznanego przejścia. W pewnym momencie sprawy stają się jeszcze gorsze – statek utyka w lodzie. Co się stało z załogą? Przekonacie się 26 marca!

Źrodło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Terror - 2 sezon potwierdzony

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram