w

Serialowe wydanie powieści The Terror autorstwa Dana Simmonsa

The Terror
Źródło: deadline

Stacja telewizyjna AMC ogłosiła premierę serialowej ekranizacji powieści Dana Simmonsa – The Terror. Z tej okazji pojawi się nowe wydanie książki.

Premierowy odcinek serialu The Terror będzie trwał prawie dwie godziny i powstanie pod okiem takich producentów jak Ridley Scott, David Kajganich oraz Soo Hugh.

The Terror
Źródło: deadline

Serial inspirowany jest prawdziwą historią, która opowiedziana została w książce o tym samym tytule. Załoga okrętu Royal Navy’s wybiera się w niebezpieczną podróż w celu odkrycia Przejścia Północno-Zachodniego na północnych skrajach Ameryki.

The Terror
Źródło: deadline

Ich wyprawa wraz z upływem czasu staje się coraz bardziej niebezpieczna. Zdradliwe warunki pogodowe, stopniowo malejące zasoby żywności, kurcząca się nadzieja – wszystko to dotyka załogi podczas próby odkrycia nieznanego przejścia. W pewnym momencie sprawy stają się jeszcze gorsze – statek utyka w lodzie. Co się stało z załogą? Przekonacie się 26 marca!

Źrodło: deadline

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tht 202 gk 1192rt   embed 2018

Sneak Peak z drugiego sezonu Opowieści podręcznej

binge-watching

Binge-watching – nowe zjawisko w oglądaniu telewizji – 5 polecanych seriali