Sneak Peak z drugiego sezonu Opowieści podręcznej

15 marca 2018 | Newsy

j

Pamiętacie, jak w pierwszym sezonie Glena/Emily straciła cierpliwość i rozjechała facetów samochodem? Fani ciągle pytali, jakie będą jej dalsze losy. No cóż. Niezbyt dobre. 

Po pierwszych zdjęciach drugiego sezonu widzimy, że wylądowała ona w kolonii dla bezpłodnych kobiet, miejscu, gdzie oczyszcza się ziemię z toksycznych odpadów. Widać to w drugim odcinku o tytule „Unwoman”. Emili utkwiła w śmiertelnym zakątku bezlitosnej republiki Gileadu. To miejsce praktycznie pozbawione możliwości życia. Rzadko się stamtąd powraca.

Zapowiada się na to, że Alexis Bledel (Kochane Kłopoty) trafi do stałej obsady w drugim sezonie i będziemy ją widywać częściej. Kolonie będą też częściej pokazywane.

the handmaids tale still 2 publicity h 2017

źródło: hollywoodreporter

Opowieść podręcznej wraca do nas już 25 kwietnia, w Polsce od 26 kwietnia na Showmax. Dostaniemy od razu dwa odcinki, a potem, każdy kolejny, ukaże się co tydzień.

Oficjalny trailer:

ZOBACZ TEŻ  AMC publikuje trailer 7. sezonu Fear the Walking Dead

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy