terror

Terror – 2 sezon potwierdzony

25 czerwca 2018 | Newsy

j

AMC zamówiła drugi sezon antologii Terror. O czym będzie opowiadać kolejna odsłona serialu?

Tym razem za sprawą produkcji poznamy historię widma nawiedzającego wspólnotę Amerykanów japońskiego pochodzenia podczas II wojny światowej.

Twórcami 2 sezonu Terroru będą Alexander Woo i Max Borenstein. Po sukcesie pierwszej odsłony można spodziewać się rozrywki na najwyższym poziomie.

ZOBACZ TEŻ  The Terror sezon 2. - zapowiedź produkcji osadzonej w czasach II wojny światowej!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram