w

Reboot Czarodziejek – co o nim wiemy?

czarodziejki

Stacja The CW zamówiła reboot popularnego serialu. Jego akcja będzie rozgrywać się w czasach współczesnych. Obecnie trwa casting, który ma wyłonić odtwórczynie głównych ról.

Nie znamy planowanej daty premiery. Wiadomo natomiast, jakie postacie zobaczymy na ekranie:

Macy – inteligentna, dowcipna, nieco nerdowata, zbliża się do trzydziestki. Doktor fizyki kwantowej. Ze swoim chłopakiem Galvinem przeprowadza się do Michigan, by wykładać w tamtejszym laboratorium. Wierzy, że jest siostrą Mel i Madison. Posiada nadprzyrodzoną zdolność – telekinezę.

Mel Pruitt – lubi sprawować nad wszystkim kontrolę, zagorzała feministka, lesbijka i siostra Madison. Po tragicznym wypadku stała się agresywna, buntownicza i brutalna, odrzucając wszystkich dookoła, łącznie ze swoją dziewczyną, detektyw Soo-Jin. Potrafi zatrzymywać czas.

Madison Pruitt – młodsza siostra Mel, wysportowana cheerleaderka i miłośniczka pilatesu. Próbuje dopasować się do rówieśników. Odkrycie nadnaturalnych umiejętności bardzo ją przeraża. Osiemnastolatka słyszy ludzkie myśli.

Nowe Czarodziejki, zgodnie z zapowiedziami twórców, będą szaloną, zabawną, feministyczną produkcją.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jessica jones

Serialowe podsumowanie dnia [08.02.2017]

Altered Carbon

Altered Carbon – nieśmiertelność jako produkt – podwójna recenzja produkcji Netflixa