w

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [16.01.2018]

greysanatomy

Pierwsze śniadanie dawno zjedzone? Czas na drugie! Jeśli ktoś preferuje kawę, to zapraszam do mojej pierwszej prasówki, a w niej Bethany Joy Lenz, znana z “One Tree Hill”, pojawi się w “Chirurgach”, Colin McFarlane, jako Ulysses w 4. sezonie “Outlandera”, plotka o tym, że Marvel być może skasuje w przyszłości wszystkie swoje seriale animowane emitowane na Disney XD oraz iście królewski news – powstanie film o księciu Harrym i jego narzeczonej Meghan Markle. Jedziemy!

Bohaterka “One Tree Hill” jako nowa postać w “Chirurgach”

chirurdzy
tvline

To już pewne, że Bethany Joy Lenz, znana z kultowego “One Tree Hill” pojawi się w kolejnym sezonie Chirurgów, jako Jenny, narzeczona…a co ja Wam tam będę mówić!

Colinn McFarlane w 4. sezonie “Outlandera”

https://www.youtube.com/watch?v=FzQcnVVhDAg

Colin McFarlane znany z “The Dark Knight” stanie się lokajem Ulyssesem na plantacji River Run w Karolinie Północnej. Zdjęcia do 4. sezonu “Outlandera” rozpoczęły się jesienią. O “Outlanderze” przeczytacie więcej w artykule 7 wartych uwagi serialowych adaptacji literackich.

Marvel usunie kultowe tytuły?

marvel
Disney XD

Znacie “Avengers Assemble”, “Strażników Galaktyki” czy “Spidermana”? Wkrótce mogą zniknąć z kanału Disney XD, przynajmniej tak donosi blog Tomb of the Cartoon Monkey Skeleton. Poczekajmy może jednak na oficjalne stanowisko Domu Pomysłów.

Książę Harry i jego narzeczona spodziewają się…filmu!

harrymegan
tvline

Książę Harry, podobnie, jak książę William, doczeka się filmu o sobie i swojej narzeczonej Megan Markle o pompastycznie brzmiącym tytule “Harry & Megan: The Royal Love Story”.

Źródło: TV Line

 

Justyna Zienkiewicz

Napisane przez Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom grozy

7 wartych uwagi serialowych adaptacji literackich [kolejność przypadkowa]

netflix serial oryginalny pl agnieszka holland

Pierwszy polski serial Netflixa – premiera już wkrótce