Serialowa prasówka do drugiego śniadania [16.01.2018]

Pierwsze śniadanie dawno zjedzone? Czas na drugie! Jeśli ktoś preferuje kawę, to zapraszam do mojej pierwszej prasówki, a w niej Bethany Joy Lenz, znana z “One Tree Hill”, pojawi się w “Chirurgach”, Colin McFarlane, jako Ulysses w 4. sezonie “Outlandera”, plotka o tym, że Marvel być może skasuje w przyszłości wszystkie swoje seriale animowane emitowane na Disney XD oraz iście królewski news – powstanie film o księciu Harrym i jego narzeczonej Meghan Markle. Jedziemy!

Bohaterka “One Tree Hill” jako nowa postać w “Chirurgach”

chirurdzy
tvline

To już pewne, że Bethany Joy Lenz, znana z kultowego “One Tree Hill” pojawi się w kolejnym sezonie Chirurgów, jako Jenny, narzeczona…a co ja Wam tam będę mówić!

Colinn McFarlane w 4. sezonie “Outlandera”

Colin McFarlane znany z “The Dark Knight” stanie się lokajem Ulyssesem na plantacji River Run w Karolinie Północnej. Zdjęcia do 4. sezonu “Outlandera” rozpoczęły się jesienią. O “Outlanderze” przeczytacie więcej w artykule 7 wartych uwagi serialowych adaptacji literackich.

Marvel usunie kultowe tytuły?

marvel
Disney XD

Znacie “Avengers Assemble”, “Strażników Galaktyki” czy “Spidermana”? Wkrótce mogą zniknąć z kanału Disney XD, przynajmniej tak donosi blog Tomb of the Cartoon Monkey Skeleton. Poczekajmy może jednak na oficjalne stanowisko Domu Pomysłów.

Książę Harry i jego narzeczona spodziewają się…filmu!

harrymegan
tvline

Książę Harry, podobnie, jak książę William, doczeka się filmu o sobie i swojej narzeczonej Megan Markle o pompastycznie brzmiącym tytule “Harry & Megan: The Royal Love Story”.

Źródło: TV Line

 

Może ci się spodobać również
1 komentarz
  1. Magdalena Bród pisze

    Bethany <3

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.