Przeczytano:

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [16.01.2018]

16 01 2018 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Zienkiewicz

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Pierwsze śniadanie dawno zjedzone? Czas na drugie! Jeśli ktoś preferuje kawę, to zapraszam do mojej pierwszej prasówki, a w niej Bethany Joy Lenz, znana z “One Tree Hill”, pojawi się w “Chirurgach”, Colin McFarlane, jako Ulysses w 4. sezonie “Outlandera”, plotka o tym, że Marvel być może skasuje w przyszłości wszystkie swoje seriale animowane emitowane na Disney XD oraz iście królewski news – powstanie film o księciu Harrym i jego narzeczonej Meghan Markle. Jedziemy!

Bohaterka “One Tree Hill” jako nowa postać w “Chirurgach”

chirurdzy

tvline

To już pewne, że Bethany Joy Lenz, znana z kultowego “One Tree Hill” pojawi się w kolejnym sezonie Chirurgów, jako Jenny, narzeczona…a co ja Wam tam będę mówić!

Colinn McFarlane w 4. sezonie “Outlandera”

Colin McFarlane znany z “The Dark Knight” stanie się lokajem Ulyssesem na plantacji River Run w Karolinie Północnej. Zdjęcia do 4. sezonu “Outlandera” rozpoczęły się jesienią. O “Outlanderze” przeczytacie więcej w artykule 7 wartych uwagi serialowych adaptacji literackich.

Marvel usunie kultowe tytuły?

marvel

Disney XD

Znacie “Avengers Assemble”, “Strażników Galaktyki” czy “Spidermana”? Wkrótce mogą zniknąć z kanału Disney XD, przynajmniej tak donosi blog Tomb of the Cartoon Monkey Skeleton. Poczekajmy może jednak na oficjalne stanowisko Domu Pomysłów.

Książę Harry i jego narzeczona spodziewają się…filmu!

harrymegan

tvline

Książę Harry, podobnie, jak książę William, doczeka się filmu o sobie i swojej narzeczonej Megan Markle o pompastycznie brzmiącym tytule “Harry & Megan: The Royal Love Story”.

Źródło: TV Line

 

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Bethany <3

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również