Serialowa prasówka do drugiego śniadania [16.01.2018]

16 stycznia 2018 | Newsy

Pierwsze śniadanie dawno zjedzone? Czas na drugie! Jeśli ktoś preferuje kawę, to zapraszam do mojej pierwszej prasówki, a w niej Bethany Joy Lenz, znana z „One Tree Hill”, pojawi się w „Chirurgach”, Colin McFarlane, jako Ulysses w 4. sezonie „Outlandera”, plotka o tym, że Marvel być może skasuje w przyszłości wszystkie swoje seriale animowane emitowane na Disney XD oraz iście królewski news – powstanie film o księciu Harrym i jego narzeczonej Meghan Markle. Jedziemy!

Bohaterka „One Tree Hill” jako nowa postać w „Chirurgach”

chirurdzy

tvline

To już pewne, że Bethany Joy Lenz, znana z kultowego „One Tree Hill” pojawi się w kolejnym sezonie Chirurgów, jako Jenny, narzeczona…a co ja Wam tam będę mówić!

Colinn McFarlane w 4. sezonie „Outlandera”

Colin McFarlane znany z „The Dark Knight” stanie się lokajem Ulyssesem na plantacji River Run w Karolinie Północnej. Zdjęcia do 4. sezonu „Outlandera” rozpoczęły się jesienią. O „Outlanderze” przeczytacie więcej w artykule 7 wartych uwagi serialowych adaptacji literackich.

Marvel usunie kultowe tytuły?

marvel

Disney XD

Znacie „Avengers Assemble”, „Strażników Galaktyki” czy „Spidermana”? Wkrótce mogą zniknąć z kanału Disney XD, przynajmniej tak donosi blog Tomb of the Cartoon Monkey Skeleton. Poczekajmy może jednak na oficjalne stanowisko Domu Pomysłów.

Książę Harry i jego narzeczona spodziewają się…filmu!

harrymegan

tvline

Książę Harry, podobnie, jak książę William, doczeka się filmu o sobie i swojej narzeczonej Megan Markle o pompastycznie brzmiącym tytule „Harry & Megan: The Royal Love Story”.

Źródło: TV Line

 

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead – mroczna zapowiedź 11. sezonu

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Bethany <3

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram