the rain

Nowy serial postapokaliptyczny od Netfliksa – duńskie The Rain

29 stycznia 2018 | Newsy

j

Już wiosną 2018 otrzymamy od Netfliksa bardzo interesującą nowość – postapokaliptyczny serial – The Rain. Jest to produkcja duńska, pierwsza oryginalna produkcja Netfliksa z tego kraju (mimo że mogliśmy już tam oglądać duński serial Rita, której recenzja się pisze). 

Widzimy opustoszały świat sześć lat po tym, gdy śmiercionośny wirus zabił większość mieszkańców Skandynawii. Poznajemy rodzeństwo postanawiające wyruszyć w poszukiwanie ocalałych i opuszczające swoją kryjówkę. Niedługo później grono głównych bohaterów powiększa się o grupę nastolatków, którzy wspólnie będą próbować odnaleźć resztki „starego świata”.

Postapokaliptyczny świat sprawia, że bohaterowie mogą być kim chcą. W praktyce jednak, mimo nowego świata, przeżywają te same rozterki, co „w nowym życiu” – miłość, zazdrość – te uczucia nie znikają.

Poniżej teaser:

Twórcami The Rain są Jannik Tai Mosholt (Rząd, Rita, Follow the Money), Esben Toft Jacobsen (Wielki niedźwiedź, Beyond Beyond) oraz Christian Potalivo (DicteNowi lokatorzy, Long Story Short). W serialu występują: Alba August (Reliance, Jordskott andUnga Astrid), Mikkel Boe Følsgaard (Kochanek królowej, Scheda), Lucas Lynggaard Tønnesen (Tidsrejen, Department Q: The Keeper of Lost Causes), Lars Simonsen (Most nad Sundem, Brotherhood), Iben Hjejle (Dicte, Przeboje i podboje), Angela Bundalovic (Dark Horse, Blood Sisters), Sonny Lindberg (Scheda, Anti), Jessica Dinnage (The Guilty, The Man), Lukas Løkken (One-Two-Three Now!) i Johannes Kuhnke (Turysta).

ZOBACZ TEŻ  The Orville – materiał zza kulis

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy