Serial HBO Avenue 5 wraca z 2. sezonem. Premiera już 11 października w HBO Max

}

Data: 22 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Avenue 5, serial komediowy HBO stworzony przez dwukrotnego zdobywcę nagrody Emmy Armando Iannucciego, wraca z nowym sezonem. Premiera w HBO i HBO Max zaplanowana została na 11 października.

Drugi sezon serialu Avenue 5 ponownie przenosi nas w niedaleką przyszłość, w której podróże po Układzie Słonecznym nie są już pomysłem rodem z literatury science-fiction, ale prężnie rozwijającą się, wycenianą na setki miliardów dolarów, gałęzią turystyki.

Kapitan Ryan Clark (Hugh Laurie), dowodzący luksusowym ”Avenue 5” należącym do Hermana Judda (Josh Gad), próbuje nie stracić głowy, gdy statek zbacza z wyznaczonego kursu i ich ośmiotygodniowa podróż przeradza się w trwającą osiem lat wyprawę. W drugim sezonie wracamy na ten kosmiczny wycieczkowiec pięć miesięcy po nieudanej próbie zmiany kursu i podążamy śladami załogi – wybuchowej inżynierki Billie (Lenora Crichlow), nieprzewidywalnego szefa działu obsługi klienta Matta (Zach Woods) i wiernej prawej ręki Judda, Iris (Suzy Nakamura). Obserwujemy, jak starają się oni przewodzić, uspokajać, kontrolować i – jeśli zajdzie taka potrzeba – ukrywać się przed coraz bardziej niesfornymi pasażerami.

W drugim sezonie Avenue 5 ponownie wystąpią: Hugh Laurie, Josh Gad, Zach Woods, Rebecca Front, Suzy Nakamura, Lenora Crichlow, Nikki Amuka-Bird oraz Ethan Phillips. W gościnnych rolach pojawią się: Andy Buckley, Jessica St. Clair, Kyle Bornheimer, Adam Pålsson, Daisy May Cooper, Lucy Punch, Leila Farzad, Jonathan Aris oraz Arsher Ali.

Pomysłodawcą serialu jest Armando Iannucci (serial HBO Figurantka). Producentami wykonawczymi tego sezonu są Armando Iannucci, Kevin Loader oraz Will Smith.

Premiera drugiego sezonu serialu komediowego HBO Avenue 5 odbędzie się 11 października w HBO i HBO Max. Tego dnia nad ranem do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek nowego sezonu, a emisja na antenie HBO odbędzie się o godzinie 20:40. Sezon liczy 8 odcinków. 

ZOBACZ TEŻ  9-1-1 i Rezydenci – Fox przedłuża oba seriale!

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.