Telepaci Cronenberga powracają jako serial

}

Data: 21 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Kanadyjski horror science fiction Telepaci z 1981 roku w reżyserii Davida Cronenberga doczeka się swojej serialowej wersji. Odpowie za nią HBO.

Scenarzystą i showrunnerem serialu będzie William Bridges. Yann Demange objął zaś funkcję producenta i reżysera.

Telepaci opowiadali o małej grupie ludzi z supermocami dysponującymi szeregiem zdolności psychicznych, telepatycznych i telekinetycznych. Zwani oni byli telepatami. Darryl Revok najpotężniejszy telepata na ziemi, przewodzi podziemiu planującemu dzięki swym zdolnościom zdobyć władzę nad światem. Pomimo kilku prób zabicia go, nikomu się to nie udaje, a wysłani przeciwko niemu telepaci są zbyt słabi. Doktor Paul Ruth postanawia więc przebudzić swojego uśpionego dotąd syna, by ten rozprawił się z Revokiem.

Serial HBO rozegra się w świecie wykreowanym przez Cronenberga. Jego fabuła skoncentruje się na dwóch kobietach żyjących na marginesie współczesnego społeczeństwa. Ścigane są one przez bezwzględnych agentów posiadających niewyobrażalne moce. Bohaterki, aby przeżyć i obalić ogromny spisek muszą nauczyć się współpracować.

Cronenberg jest zaangażowany w ten projekt jako jeden z producentów wykonawczych.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Październik na Netflix i HBO!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.