Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Avenue 5 to serial telewizyjny z gatunku komedii oraz science fiction stworzony przez Armando Iannucciego, którego premiera odbyła się w amerykańskim HBO 19 stycznia 2020 roku. W rolach głównych występują jako Hugh Laurie i Josh Gad jako kapitan i właściciel fikcyjnego międzyplanetarnego statku wycieczkowego Avenue 5.

Serial przedstawia okolice 2060 roku w którym to czasie Ryan Clark jest spokojnym, pewnym siebie, wstrzemięźliwym i przystojnym kapitanem statku kosmicznego Avenue 5. Twarzą i mózgiem całego projektu jest miliarder Herman Judd. Za jego marką kryją się hotele, kluby fitness i przemysł turystyki kosmicznej. Matt Spencer to szef działu relacji z klientami, natomiast Karen Kelly to urodzona liderka, która nielegalnie weszła na statek, korzystając z niezbywalnego biletu swojej siostry.

W głównych rolach możemy zobaczyć: Hugh Laurie, Josha Gada, Zacha Woodsa, Rebbece Front, Suzy Nakamure, Lenore Crichlow, Nikki Amuka-Bird, Ethana Phillipsa.