9-1-1 i Rezydenci – Fox przedłuża oba seriale!

26 marca 2019 | Newsy

Oba seriale są właśnie w trakcie emisji swoich drugich sezonów i stacja Fox będąc zadowolona z ich oglądalności zdecydowała się na zamówienie kolejnych odcinków.

Serial 9-1-1 opowiada o pracy policjantów, strażaków i sanitariuszy, którzy z narażaniem własnego życia ratują życie innych. Z kolei Rezydenci to serial medyczny. Ukazuje różne przypadki zachorowań, a leczenie i wszelkie informacje odnośnie choroby uzyskujemy od młodego personelu medycznego.

Seriale powrócą na jesień.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Simpsonowie jednak się nie kończą!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram