Samura Rabbit: The Usagi Chronicles – będzie nowa animacja od Netflixa

}

Data: 16 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix oficjalnie złożyła zamówienie na produkcję nowego animowanego serialu noszącego tytuł Samura Rabbit: The Usagi Chronicles. Jego fabuła oparta ma być na popularnych i długo wydawanych komiksach Stana Sakai Usagi Yojimbo.

Animacja ma być produkcją łączącą komedię z akcją i przeniesie widzów do świata łączącego zaawansowane technicznie obrazy z odniesieniami do klasycznej japońskiej kultury.

Na pokładzie znajduje się zarówno twórca komiksów, jak i James Wan ze swoją firmą Atomic Monster. Candie i Doug Langdale zostali showrunnerami i producentami wykonawczymi. Za animację odpowie studio 88 Pictures.

Fabuła serialu skupi się na nastoletnim króliczym samuraju Yuichi, będącym potomkiem wielkiego wojownika Miyamoto Usagi. Yiuchi chce zostać prawdziwym samurajem. W dążeniu do swojego celu wyrusza na epicką wyprawę, w której towarzyszą mu szelmowski łowca nagród, przebiegły ninja, akrobatyczny kieszonkowiec i jego zwierzątko – jaszczurka. Razem walczą z potworami z innego wymiaru, aby stać się najlepszym samurajem Usagi.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sneaky Pete sezon 3. - jest zapowiedź i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.