w

The Rain sezon 3. – nadchodzi koniec! Zobaczcie zwiastun!

rain 2

Już niedługo Netflix wyemituje finałowy sezon popularnego postapokaliptycznego serialu Netflixa The Rain. Premiera za niecały miesiąc, tak więc ruszyła machina promocyjna, a pierwszym opublikowanym materiałem jest zapowiedź zdradzająca także datę emisji.

Produkcja ukazuje nam historię pewnego rodzeństwa – Simone i Rasmusa, którzy jako jedni z nielicznych przetrwali morderczy deszcz i wraz z grupą innych ocalałych szukają dla siebie ratunku. Sprawę komplikuje fakt, iż chłopiec jest nosicielem zabójczego wirusa, który na dodatek rozpoczyna mutacje. Interesuje się nim organizacja, która niby chce pomóc jemu i innym ludziom, ale czy aby na pewno…

W trzecim sezonie Rasmus i Simone staną naprzeciw siebie do walki, w której stawką jest to, co pozostało z ludzkości. Jedno z nich chce ocalić świat, a drugie zacząć wszystko od nowa. Jaką cenę przyjdzie im za to zapłacić?

The Rain z nowymi odcinkami powróci już 6 sierpnia br. Czekacie na kolejne przygody Simone i Rasmusa?

Źródło: youtube

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kelly marie tran 150x150

Monsterland – Kelly Marie Tran dołącza do nowej antologii od Hulu

samurairabbit 150x150

Samura Rabbit: The Usagi Chronicles – będzie nowa animacja od Netflixa