pixel

Przeczytano:

Shining Vale – Greg Kinnear dołącza do komediowego horroru od Starz

16 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja Starz pracuje na pilotem nowej serii Shining Vale, która łączyć ma dwa zupełnie różne gatunki filmowe – komedie i horror. Do jej obsady dołączył właśnie Greg Kinnear, aktor znany m.in. z serialu Rake.

Wcześniej do głównej obsady swój angaż otrzymała już Courtney Cox. Za scenariusz odpowiada Jeff Astrof i Sharon Horgan.

Fabuła serialu podąży za dysfunkcyjną rodziną, która przenosi się z miasta do małego miasteczka. Wprowadzają się do domu z nieciekawą przeszłością, w którym okazuje się, że straszy. Duchów nie zauważa jednak nikt inny tylko Pat – w tej roli Cox. Kobieta nie wie czy została opętana czy może popadła w depresję? Jej męża Terry’ego sportretuje Kinnear. To słodki, wrażliwy facet, który uważał, iż jego małżeństwo jest idealne, do czasy romansu jego żony. Jednak Terry za wszelką cenę stara się uratować upadające małżeństwo.

Data premiery pilota jak na razie nie jest znana. Jeśli się przyjmie, stacja wyda zamówienie na cały sezon.

Źródło: variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również