Sneaky Pete sezon 3. – jest zapowiedź i data premiery!

23 kwietnia 2019 | Newsy

Sneaky Pete to serial obyczajowy z elementami dramatu i kryminału. Dwa poprzednie sezony zostały dobrze przyjęte przez widzów i stacja zdecydowała się na jego kontynuację, a efekty możecie zobaczyć poniżej, na pierwszym zwiastunie dalszych przygód Mariusa Josipovica.

https://www.youtube.com/watch?v=7r5VDrkAVIM&feature=youtu.be

Serial opowiada historię Mariusa, który po wyjściu z więzienia, nie wraca jako on sam, tylko przybiera tożsamość swojego kolegi z celi – Pete’a Murphy’ego. To posunięcie ma ochronić go przed ścigającym go groźnym gangsterem.

Trzeci sezon serialu zadebiutuje już 10. maja na platformie Amazon Prime Video. Twórcami serialu są David Shore i Bryan Cranston. W głównej roli ponownie zobaczymy Giovanni Ribisi, a poza nim do obsady należą także m.in. Marin Ireland, Margo Martindale, Shane McRae, Libe Barer, Peter Gerety oraz Bryan Cranston.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale Amazon Prime – top 10

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram