Sneaky Pete sezon 3. – jest zapowiedź i data premiery!

}

Data: 23 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Sneaky Pete to serial obyczajowy z elementami dramatu i kryminału. Dwa poprzednie sezony zostały dobrze przyjęte przez widzów i stacja zdecydowała się na jego kontynuację, a efekty możecie zobaczyć poniżej, na pierwszym zwiastunie dalszych przygód Mariusa Josipovica.

https://www.youtube.com/watch?v=7r5VDrkAVIM&feature=youtu.be

Serial opowiada historię Mariusa, który po wyjściu z więzienia, nie wraca jako on sam, tylko przybiera tożsamość swojego kolegi z celi – Pete’a Murphy’ego. To posunięcie ma ochronić go przed ścigającym go groźnym gangsterem.

Trzeci sezon serialu zadebiutuje już 10. maja na platformie Amazon Prime Video. Twórcami serialu są David Shore i Bryan Cranston. W głównej roli ponownie zobaczymy Giovanni Ribisi, a poza nim do obsady należą także m.in. Marin Ireland, Margo Martindale, Shane McRae, Libe Barer, Peter Gerety oraz Bryan Cranston.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale Amazon Prime – top 10

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.