Safety Lab. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo – nowy program Polsatu

}

Data: 30 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Karolina Gilon w roli prowadzącej Love Island. Wyspa miłości czy Ninja Warrior Polska skradła serca milionów widzów. Widzowie widzieli już, jak pomaga szukać miłości i jak dopinguje najbardziej wysportowanych zawodników w kraju. Czas sprawdzić, jakimi kierowcami są Polacy! Safety Lab. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo od 20 stycznia w czwartek o godz. 19:55 w Polsacie.

Safety Lab. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo to nowy program rozrywkowo-edukacyjny dla kierowców, w którym Karolina Gilon weryfikuje wiedzę z zakresu bezpieczeństwa drogowego. Sprawdza, czy Polacy są dobrymi kierowcami i czy wiedzą wszystko o bezpiecznej jeździe. Prezenterka rozmawia z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, a eksperci marki ŠKODA obalają mity motoryzacyjne i testują nowoczesne systemy na specjalnym torze.

Z nowej sześcioodcinkowej serii można będzie dowiedzieć się między innymi czy zmęczenie to największy wróg kierowcy i czy multitasking w aucie jest w ogóle możliwy. Do tego test, jak przedmioty niedbale pozostawione na siedzeniu pasażera wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [09.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.